Angry Birds On Ice moc atrakcji na lodzie po raz pierwszy w Polsce !

Podziel się:

fot.org

Filmowa adaptacja kultowej gry Angry Birds wleciała właśnie z impetem do kin, a już w lutym i marcu 2020 roku polscy widzowie obejrzą na żywo występy artystów na lodzie, którzy wcielą się w szalone, rozgniewane ptaki. Rodzinny spektakl wykorzystujący obrotową scenę 360 stopni odwiedzi Łódź, Warszawę, Gdańsk, Kraków, Szczecin oraz Gliwice!

Bilety już teraz można kupić w sieci ebilet.pl.

Angry Birds On Ice spektakularne widowisko !

Młodzi widzowie mogą na żywo obcować ze swoimi ulubionymi bohaterami jąc ich w zupełnie nowej odsłonie! Oto kultowe ptaki staną na lodzie i dadzą popis swoich umiejętności w jeździe artystycznej na łyżwach.

Angry Birds on Ice to rewia łącząca wiele stylów – jazda figurowa na łyżwach połączona jest tu z akrobatyką oraz parkourem czyli sztuką jak najszybszego pokonywania przeszkód na drodze. Jeśli dodamy do tego jeszcze taniec na rękach i szarfach, otrzymamy efekt zapierający dech w piersiach.

Rozmachu artystycznego i technicznego przedsięwzięciu Angry Birds on Ice dodaje fakt, że widowisko zrealizowane jest z wykorzystaniem
obrotowej sceny 360°!

Wyłączne prawa do przedstawienia Angry Birds on Ice posiada agencja Comunique, która wcześniej wyprodukowała świetnie przyjętą rewię na lodzie Masza i niedźwiedź. Spektakl prezentowano w 7 państwach na całym świecie, między innymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i stolicy Indonezji- Dżakarcie

Rewię na lodzie „Masza i niedźwiedź” obejrzało ponad 160 000 widzów, także w Polsce.

Lista przedstawień Angry Birds on Ice w Polsce:
22 lutego 2020 – Łódź, Atlas Arena
29 lutego 2020 – Warszawa, TorwarAng
4 marca 2020 – Gdańsk-Sopot Ergo Arena
7 marca 2020 – Kraków, Tauron Arena
11 marca 2020 – Szczecin, Netto Arena
14 marca 2020 – Gliwice, Arena Gliwice

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *