Audi Cup 2019 czołowe kluby wezmą udział w turnieju na Allianz Arena w Monachium.

Podziel się:

fot.Pixabay

W tegorocznej edycji Aud Cup 2019 wezmą udział  FC Bayern Monachium, Real Madryt, Fenerbahçe Istanbul i Tottenham Hotspur. Turniej odbędzie się na Allianz Arena w Monachium 30 i 31 lipca. 

Tradycja turnirju rozpoczęła się dokładnie dziesięć lat temu: Audi Cup świętował swoją premierę z okazji 100-lecia marki Audi w 2009 roku. Od tego czasu Puchar stał się jednym z najbardziej prestiżowych i wysokiej klasy turniejów przygotowawczych w Europie. FC Bayern Monachoim trzykrotnie wygrał trofeum, a FC Barcelona i Atletico Madryt po raz pierwszy znalazły się na liście zwycięzców.

Tegoroczna edycja Audi Cup jest bardzo mocna  w turnieju zobaczymy : Bayern Monachium , Real Madryt, Fenerbahçe Istanbul  i Tottenham Hotspur,   kluby łączą ponad 90 tytułów mistrzostw kraju, 51 tytułów pucharowych i 18 zwycięstw w Lidze Mistrzów przed końcem bieżącego sezonu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Audi Cup odbędzie się ponownie w Allianz Arena w 2019 roku” – powiedział Karl-Heinz Rummenigge, dyrektor generalny FC Bayern München AG. „Cztery zespoły gwarantują ekscytujące gry i dwa wspaniałe dni dla naszych fanów”.

„Wspaniale jest widzieć, że Audi Cup od dziesięciu lat jest stałym elementem przygotowań do najlepszych międzynarodowych klubów” – mówi Bram Schot, prezes zarządu AUDI AG. „Uczestnicy tego roku obiecują nie tylko dwa ekscytujące dni dla wszystkich fanów piłki nożnej, ale są również świetnym przykładem tego, jak żyją partnerstwa z Audi”.

Bilety są już dostępne online. Karnety są dostępne od 25 euro. Dwa lata temu 123 000 widzów przybyło na Allianz Arena w oba dni meczowe. Ponadto ZDF będzie transmitować wszystkie mecze na żywo.

(pras.Bayern Munich)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *