Bass Astral x Igo IT’S DARK TOUR

Podziel się:

fot.org

Bass Astral x Igo ruszył jesienią w swoją nową trasę IT’S DARK TOUR znakomita frekfencja i wyprzedane koncerty świadczą o dużej dawce pozytywnych brzmień duetu tworzącego elektroniczne brzmienia.

Do zakończenia trasy zostało jeszcze kilka koncertów , a bilety możecie nabyć na: https://bassastralxigo.empikbilety.pl

Duet Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj swoje pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiali w rockowym zespole Clock Machine.

Dzięki temu, że nie mieli wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, wnoszą do niej zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w Polsce i zagranicą. Duet ma na koncie dwa długogrające albumy.

W marcu ubiegłego roku muzycy wyruszyli w trasę, by promować ostatni z nich – „Orell”. Płyta zrobiła sporo zamieszania na rynku muzycznym, co poskutkowało całkowicie wyprzedaną wiosenną trasą koncertową w 2018r. Następnie zespół zagrał kilka koncertów w ramach projektu Bass Astral x Igo Orchestra, w którym duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja dęta oraz sekcja rytmiczna. Latem zespół zagrał na największych polskich festiwalach (Open’er, Audioriver, Krakow Live Festival, OFF Festival, Męskie Granie).

Po półrocznej przerwie, w styczniu 2019 roku, duet wystąpił na Eurosonic Noorderslag – showcase’owym festiwalu w Groningen oraz zagrał całkowicie wyprzedaną wiosenną trasę koncertową w największych polskich miastach!

Bass Astral x Igo – It’s Dark Tour:

Bass Astral x Igo / 31.10 / Łódź
Bass Astral x Igo / 03.11 / Wrocław
Bass Astral x Igo / 15.11 / Gdańsk
Bass Astral x Igo / 21.11 / Poznań
Bass Astral x Igo / 23.11 / Szczecin
Bass Astral x Igo / 30.11 / Kraków

(org,własne)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *