Brian Adams ponownie wystąpi w Polsce ! Kanadyjski artysta zagra w Trójmieście i Wrocławiu.

Podziel się:

fot. Konrad Kubuśka 

Brian Adams wraca do Polski . Kanadyjski piosenkarz ,gitarzysta podczas swojej europejskiej trasy ,,Shine A Light Europe 2019 ,,wystąpi na dwóch koncertach w Polsce w Gdańsku i Wrocławiu.

Koncerty będą promować nową płytę Kanadyjczyka, która ukazała się w marcu. Czternasty studyjny album w dorobku Bryana poprzedzał przebojowy singiel z tytułowym utworem Shine a Light, którego współautorem jest sam Ed Sheeran. Jedną z 12 piosenek zawartych na krążku, That’s How Strong Our Love Is, Adams śpiewa w duecie z Jennifer Lopez, spełniając w ten sposób swoje wieloletnie marzenie.

Żywiołem Adamsa są koncerty (do dziś grywa ich średnio ponad sto w ciągu roku!), będące doskonałym połączeniem nieokiełznanej rockowej energii i ciepła nastrojowych ballad. Polska publiczność wielokrotnie miała szansę podziwiać sceniczny kunszt Kanadyjczyka, ostatnio w maju 2018 r., podczas wyprzedanego koncertu na warszawskim Torwarze.

Bryan Adams należy do grona największych gwiazd światowej sceny muzycznej. W trakcie kariery, trwającej od przeszło czterech dekad, sprzedał ponad 65 milionów płyt i dorobił się mnóstwa ponadczasowych hitów, na czele z (Everything I Do) I Do It For You, Summer Of ’69 czy śpiewanym w duecie z Rodem Stewartem i Stingiem All for Love.

Bilety na koncerty w Ergo Arenie oraz hali Orbita można nabywać za pośrednictwem strony eventim.pl, oraz w wybranych salonach sieci Empik (pełna lista dostępna na stronie bileterii).

Ceny biletów:

ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot:

Miejsca siedzące: 199 – 299 zł

Miejsca stojące: 279 zł

VIP: 499 zł

Hala Orbita, Wrocław:

Miejsca siedzące: 349 zł

Miejsca stojące: 299 zł

VIP: 589 zł

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *