Co za końcówka ! Bayern remisuje w 31 kolejce Bundesligi z Norymbergą 1: 1

Bayern Monachium zremisował w Norymberdze 1-1 w 31 kolejce Bundesligi. Bawarczycy mają 2 punkty przewagi nad Borusią Dortumnd.

Po remisie w Norymberdze w dalszym ciągu trwa walka o mistrzostwo Niemiec. W sobotę swój mecz przegrała również Borussia Dortmund , która przegrała z Schalke 04  2-4.

Kolejny  krok drużyny z Monachium z Robertem Lewandowskim na czele ,  w sobotę Bayern podejmie Hannover na Allianz Arena. Początek meczu  o 15:30

Do przerwy w Norymberdze mieliśmy bezbramkowy remis, dopiero druga połowa dostarczyła nam emocje i bramki. W 75 minucie po udanej interwencji Ulreicha i  dobitce Pereiry gospodarze objęli prowadzenie.

Wyrównanie bawarczykom dał  Gnarby kiedy lobem pokonał bramkarza rywali. Końcówka meczu to ogromne emocje w 90 minucie Margreittrer został trafiony łokciem w polu karnym przez Daviesa, rzutu karnego nie wykorzystał Leibold po strzale w słupek piłka opuściła boisko.

FC Nürnberg – FC Bayern 1-1 ( 0-0)