,,Czar Par,, Rafał Maślak w roli jurora w kolejnym kultowym odcinku !

Podziel się:

fot.TVP

To już trzeci tydzień zaciętej rywalizacji par w programie „Czar par”. W poprzednim odcinku pożegnaliśmy jedną  z nich i w programie pozostało trzynaście zespołów.

Dodatkowym jurorem tego odcinka będzie Rafał Maślak – Mister Polski 2014, II Wicemister International i Mister International Internautów.  Nasz juror – ekspert będzie oceniał, m.in., jak pary poradzą sobie na wybiegu w rolach modeli i modelek, gdzie zaprezentują się  w niecodziennych kreacjach.

W programie na pewno nie będę oceniał uczestników jako ostry juror. Zamierzam wszystkich wspierać, bo łączą ich wspaniałe relacje. Poza tym to właśnie od takich par, jakie możemy oglądać w programie, mogę uczyć się bycia dobrym mężem i budowania dobrych małżeńskich relacji. 

Ta konkurencja rozbawi do łez jurorów i bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzach widzów programu. – Byłem zbyt mały, żeby pamiętać “Czar par”, ale moi rodzice opowiadali mi ostatnio, że na początku lat 90. programem żyła cała Polska. Kiedy moja mama dowiedziała się, że będę gościem specjalnym ucieszyła się, jakbym sprawił jej wyjątkowy prezent – śmieje się Rafał Maślak.  


Pary zostaną też poddane wymagającemu testowi na sprawność fizyczną, sprawdzona zostanie ich znajomość polskich seriali, jak również umiejętność porozumiewania się na migi w takt największych polskich przebojów. Kto tym razem pożegna się z programem?

(org.)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *