Dance Dance Dance: Zabawna reakcja Anny Muchy na wpadkę na scenie

Podziel się:

Waldemar Kompała / TVP 

Pomyłki podczas występów zdarzają się wszystkim uczestnikom tanecznego show. Ale żadna nie była komentowana tak jak ta z dzisiejszego odcinka. 

Widzowie „Dance Dance Dance” aż do 11 kwietnia będą mogli śledzić taneczne poczynania gwiazd próbujących w najdrobniejszym szczególe odwzorować choreografie do największych światowych hitów. Odcinki zrealizowane przed kilkoma tygodniami podzielono na segmenty – Duety i Solówki, które będą emitowane odrębnie, a nie tego samego wieczoru jak było dotychczas.

Dance Dance Dance kolejne emocje przed nami !

W związku ze zmianami już dziś będziemy mogli zobaczyć wspólne występy czterech duetów – Ani Karczmarczyk i Mateusza Łapki, braci Rafała i Krzysztofa Jonkisz, Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza oraz Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego. To właśnie dzięki jednej z tych osób na scenie dojdzie do zabawnej wpadki, którą Ania Mucha skomentowała w swoim stylu, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Tak bardzo bym chciała, żeby mi szkło kontaktowe się wtedy przesunęło albo żebym tego nie zobaczyła… – zaczęła Anna Mucha.

Pomyłkę uczestnika próbował tłumaczyć Robert Kupisz.

Ale jak wyszedł z tego – zauważył juror.

 

Ale najpierw szpetnie przeklął – dodała od razu Mucha.


Kto jest sprawcą zamieszania na scenie? Którzy uczestnicy „Dance Dance Dance” zdobędą najwięcej punktów? Odpowiedź już dziś o 20:00 w TVP2.

Przypomnijmy, że występy duetów poprzedzi specjalny odcinek „Dance Dance Dance The Best Of” będący podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2. 

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *