Edyta Górniak, Bajm, Perfect i najlepsi polskiej estrady zawładną sylwestrową nocą TVN!

Podziel się:

fot.TVN

Już 31 grudnia w centrum stolicy – na pl. Bankowym – odbędzie się Sylwester TVN. Pięciogodzinną zabawę do białego rana zapewnią najjaśniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Edyta Górniak, Bajm, Perfect i wielu innych! Wykonają największe polskie i światowe przeboje!

Już po raz piąty telewizja TVN i Urząd Miasta Stołecznego Warszawy łączą siły, aby zapewnić moc sylwestrowych wrażeń nie tylko mieszkańcom stolicy, ale też widzom przed telewizorami. Na wszystkich czeka pięć godzin wielobarwnego, dynamicznego i bogatego w spektakularne efekty specjalne oraz najnowsze technologie widowiska.
Najjaśniejszym punktem przełomowej nocy będą oczywiście występy gwiazd. Na sylwestrowej scenie TVN w tym roku zagrają: Sylwia GrzeszczakBajmEdyta Górniak,PerfectNatalia SzroederKombiiGrzegorz HyżyBlue CafePatrycja MarkowskaPectusSławek UniatowskiReni JusisEwelina LisowskaAnia KarwanLiberBaranovski oraz Aleksandra Gintrowska.
Plejada artystów wykona swoje największe przeboje oraz światowe hity, które królowały w rozgłośniach radiowych w ostatnich dekadach. Oprócz nich na sylwestrowej scenie pokaz swoich umiejętności dadzą także tancerze Egurrola Dance Studio.
(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *