EL.Euro 2020. Jerzy Brzęczek powołał kadrę na mecze ze Słowenią i Izraelem.

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak

Selekcjoner Jerzy Brzęczek powołał kadrę Polski na dwa najbliższe mecze z Izraelem w Jerozolimie oraz na PGE Narodowym w Warszawie ze Słowenią. W kadrze pojawi się Łukasz Piszczek który oficjalnie ma pożegnać się z reprezentacją.

W kadrze na mecze Eliminacji Euro 2020 zobaczymy również Roberta Lewandowskiego który wbrew obawom związanymi z kontuzją pachwiny dostał powołanie od Jerzego Brzęczka.

Swój ostatni występ w reprezentacji Polski podczas meczu ze Słowenią zaliczy Łukasz Piszczek ,pożegna się oficjalnie z kibicami na PGE Narodowym w Warszawie 19 listopada,zawodnik pojawi się na zgrupowaniu 17 listopada.

W meczu ze Słowenią decyzją PZPN Polska wystąpi w jubileuszowych strojach .

Kadra na mecze z Izraelem i Śłowenią:

Bramkarze : Wojciech Szczęsny, Radosław Skorupski, Radosław Majecki

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Thiago Cionek, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Kędziora , Arkadiusz Reca, Maciej Rybus, Łukasz Piszczek (tylko mecz ze Słowenią)

Pomocnicy: Krystian Bielik , Przemysław Frankowski, Dominik Furman, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Kamil Jóźwiak, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Sebastian Szymański,Piotr Zieliński

Napastnicy: Dawid Kownacki, Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek

Biało-czerwoni zagrają z Izraelem (16.11.2019, godz. 20:45, Jerozolima) i Słowenią (19.11.2019, godz. 20:45, Warszawa, PGE Narodowy).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *