EL.Euro 2020 : Macedonia Północna – Polska 0-1 słaby mecz biało-czerwonych.

Rezprezentacja Polski pokonała drużynę Macednii Północnej 0-1 w Skopje , jedyną bramkę w meczu zdobył Krzysztof Piątek po dwóch minutach obecności na boisku.

Ambitnie walcząca Macedonia postawiła trudne zadanie podopiecznym Jerzego Brzęczka, jedym pozytywnym wnioskiem są trzy zdobyte punkty. Nie był to mecz na miarę swoich możliwości polskich zawodników, szczególnie tych grających na co dzień w prestiżowych klubach.

Krzysztof Piątek stał się bohaterem ostatnich dwóch meczów, to wlasnie on dał trzy punkty w wygranym meczu z Austrią meldując się w drugiej połowie spotkania , tym razem zawodnik AC Milanu zapewnił nam kolejne trzy punkty zdobywając w 47 minucie gola niezbyt mocno przewrątką.

Kolejny mecz Polska zagra z Izraelem 10 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie o g 20:45

Macedonia Północna – Polska 0:1 (0:0)
Bramka: Piątek 47

Macedonia Północna: Stole Dimitrievski – Egzon Bejtulai, Darko Velkovski, Visar Musliu – Stefan Ristovski (76. Arijan Ademi), Enis Bardi, Boban Nikolov (62. Aleksandar Trajkovski), Elif Elmas, Ezǵan Alioski – Goran Pandev (85. Ferhan Hasani), Ilija Nestorovski

Polska: Łukasz Fabiański – Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński – Przemysław Frankowski (46. Krzysztof Piątek), Mateusz Klich (90. Jacek Góralski), Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki (70. Maciej Rybus) – Robert Lewandowski