Loty z Warszawy pierwszą klasą Emirates. Zobacz ile kosztuje taka przyjemność !

Podziel się:

fot.Emirates

Osoby marzące o podróży wielokrotnie nagradzaną pierwszą klasą linii Emirates mogą zobaczyć ile muszą wydać aby zasmakować luksusu w pierwszej klasie . Aktualnie Emirates przedstawił specjalną ofertę w której do 14 października możemy kupić sobie bilet w pierwszej klasie do wybranych popularnych miejsc na świecie.

Lot wielokrotnie nagradzaną pierwszą klasą Emirates to luksus na każdym etapie podróży. Pasażerowie mają zapewnioną usługę prywatnego kierowcy, który zawiezie ich na lotnisko, a także z powrotem pod sam dom. Mogą również skorzystać z opcji Fast Track, czyli szybkiej ścieżki odprawy i ekskluzywnej poczekalni lotniskowej. Mają też pierwszeństwo wejścia na pokład, gdzie zostaną przywitani lampką szampana. Podczas podróży pasażerowie pierwszej klasy mogą spróbować najlepszych win i przekąsek, takich jak kawior, szampan czy ekskluzywny koniak. System rozrywki pokładowej ice z ponad 4500 kanałami zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie.

Oferta obejmuje loty z Warszawy realizowane nie później niż 12 grudnia i zarezerwowane pomiędzy 19 września a 14 października.

Przykładowe kierunki objęte promocją Emirates:

KierunekPierwsza klasa (PLN)
Bangkokod 13 429
Kolombood 18 526
Kapsztadod 16 973
Denpasarod 16 609
Hanoiod 15 202
Hong Kongod 14 713
Maleod 21 356
Manilaod 18 588
Osakaod 16 651
Tajpejod 14 413

Loty wyjątkową pierwszą klasą

Do miejsc takich jak Malediwy można lecieć pierwszą klasą w unikatowych prywatnych kabinach, które powstały we współpracy z Mercedes-Benz. Są to całkowicie obudowane pomieszczenia z przesuwnymi drzwiami o powierzchni do 12 m2, zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort i prywatność podczas podróży. Fotele można rozłożyć, zamieniając je w wygodne łóżko. Zastosowano w nich rozwiązanie „zero-gravity” inspirowane technologią NASA, dające uczucie nieważkości podczas lotu.

Osoby, które od zawsze marzyły, aby odkryć niezwykłą kulturę i klimat Hong Kongu mają teraz ku temu niepowtarzalną okazję. Wśród kierunków objętych promocją znajduje się też Bali słynące z białych plaż i turkusowego morza czy tętniące życiem Hanoi.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *