Eurowizja Junior 2019 znamy naszego reprezentanta. Czy powtórzy wyczyn Roksany Węgiel?

Podziel się:

fot.TVP 

Program „Szansa na Sukces wyłonił zwycięzcę zwyciężczynią programu została Wiktoria Gabor, która będzie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior 2019, którego Polska jest tegorocznym gospodarzem.

Na żywo, w finale programu wystąpiły trzy laureatki poprzednich odcinków: 12-letnia Wiktoria Gabor, 12-letnia Gabriela Katzer oraz 11-letnia Nikola Fiedor. Nastoletnie wokalistki zapre-zentowały po dwie piosenki: jedną z repertuaru gwiazdy wygranego przez siebie odcinka oraz utwór przygotowany specjalnie na Konkurs Piosenki Eurowizji Junior.

O wyborze zwyciężczyni zadecydowali wspólnie widzowie TVP2 w głosowaniu SMS-owym oraz jury w składzie: Anna Cyzowska-Andura – dyrektor Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy, Konrad Smuga – dyrektor artystyczny Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019, oraz dyrek-tor muzyczny „Szansy na Sukces” – Grzegorz Urban. Finalistkom na scenie towarzyszyły gwiazdy wygranych przez nie odcinków: Majka Jeżowska, Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe oraz Paweł Stasiak z Papa D.

Wiktoria Gabor oczarowała jurorów i widzów swoim wykonaniem piosenki Blue Cafe „Za-pamiętaj”, zaprezentowała również premierowy utwór „Superhero”, który wykona podczas Konkursu Piosenki Eurowizji Junior.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *