Festiwal Pracy we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie spotkaj Ewe Chodakowską i Dorotę Wellman !

Podziel się:

fot.

Festiwal Pracy JOBICON po raz trzeci! Kolejna edycja wydarzenia skierowanego do studentów, absolwentów oraz młodych specjalistów odbędzie się ponownie w trzech miastach: Wrocławiu (08.10), Warszawie (10.10) i Krakowie (17.10). JOBICON to okazja do poznania czołowych pracodawców, ale także do spotkań uczestników z inspirującymi mówcami, rekruterami czy trenerami HR. Gwiazdami jesiennej edycji będą Ewa Chodakowska i Dorota Wellman.

Bezpłatny bilet na Festiwal Pracy JOBICON [POBIERZ]
  • To trzecia edycja Festiwalu Pracy Jobicon.
  • Festiwal po raz drugi odbędzie się w aż trzech miastach.
  • Udział w wydarzeniu potwierdziło blisko 200 pracodawców.
  • Udział w evencie jest możliwy po bezpłatnej rejestracji.
  • Goście specjalni: Ewa Chodakowska, Dorota Wellman, Janina Daily i inni.
  • W programie m.in. symulacje rozmów o pracę, darmowe sesje foto i analizy CV z ekspertami.

JOBICON sprzyja karierze

Festiwal Pracy JOBICON to wydarzenie stworzone z myślą o studentach
i absolwentach, którzy chcą połączyć praktyczne poszukiwania pracy z rozwojem osobistym. Jesienna edycja odbędzie się w trzech miejscach: 8 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym, 10 października w Centrum Praskim Koneser w Warszawie oraz 17 października w TAURON Arena Kraków.

Festiwal pełen gwiazd

Podczas serii wystąpień uczestnicy zapoznają się z ciekawymi historiami ludzi ze świata biznesu, nauki i mediów. Gościem specjalnym Festiwalu JOBICON w Krakowie będzie Ewa Chodakowska. To jedna z najbardziej wpływowych osób w Polsce, zaliczana do grona 50 najbogatszych Polek. W biznesie zaczynała od zera, a w ciągu kilku lat zbudowała fitnessowe imperium. W ciągu ostatnich dwóch lat z wielkim sukcesem wprowadziła na rynek marki własne – linię zdrowych przekąsek Be Raw, kolekcję kostiumów Mission Swim, naturalne kosmetyki Be Bio oraz BeDiet catering. Uczestnikom Festiwalu JOBICON opowie o swojej drodze od marki osobistej do biznesowego sukcesu.
W Warszawie oraz Wrocławiu gościem specjalnym będzie Dorota Wellman – ceniona dziennikarka, producentka programów radiowych, oraz telewizyjnych, laureatka Wiktora i najcenniejsza gwiazda roku 2018 wg rankingu Forbes. Na Festiwalu Pracy JOBICON opowie, dlaczego niestandardowe rozwiązania są lepsze, niż utarte szlaki. Wykład nawiązuje do jej licznych i różnorodnych doświadczeń zawodowych oraz prywatnych Doroty Wellman, składających się na barwne i pełne anegdot wystąpienie.
We wszystkich trzech miastach o  dwóch kluczowych umiejętnościach, które pozwolą każdemu przeskoczyć przez procesy rekrutacyjne, opowie Janina Bąk. To wykładowczyni w Trinity College w Dublinie, która prowadzi blog Janina Daily, codziennie czytany przez dziesiątki tysięcy fanów. Zza uczelnianego biurka trafiła na okładkę “Wysokich Obcasów”. Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. Podczas wystąpienia uczestnicy dowiedzą się m.in. jak pisać i mówić o sobie, by ludzie chcieli nas słuchać -unikając generycznych narracji i nieskutecznych zwrotów.

Wykłady, warsztaty i spotkania z ekspertami

W każdym z trzech miast, przez cały dzień, przy specjalnych stanowiskach, na uczestników będą czekali eksperci związani z branżą rekrutacyjną. Chętni będą mogli wziąć udział w symulacjach rozmów rekrutacyjnych, poddać analizie swoje CV oraz zrobić profesjonalne zdjęcie do dokumentów.
(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *