Gala Show French Touch wystąpią Suzane,Ewa Farna,Grzegorz Hyży.Czeka wiele innych atrakcji już niebawem w TVN !

Podziel się:

fot.TVN

Już w niedzielę, 13 października o godzinie 16:00 wyjątkowe wydarzenie na antenie TVN – Show French Touch. Gala jest zwieńczeniem ogólnopolskiej akcji przybliżającej Polakom kulturę francuską. Szykuje się prawdziwa uczta dla oka i ucha.

Kolejny rok TVN wspiera relacje polsko-francuskie podczas akcji „French Touch”. W jej ramach od czerwca do października odbywa się szereg wydarzeń kulturalno-promocyjnych, mających na celu przybliżyć Polakom wyjątkowo urokliwy styl życia naszych przyjaciół znad Sekwany. Uhonorowaniem projektu jest prestiżowa gala „Show French Touch”, która odbędzie się w Teatrze Wielkim – Opery Narodowej. Transmisję tej uroczystej imprezy widzowie TVN będą mogli obejrzeć już w niedzielę 13 października o godzinie 16:00. Jakie czekają na nich atrakcje?

W tym roku na deskach teatru wystąpi słynny kabaret Moulin Rouge, który obchodzi 130 rocznicę istnienia. Podczas występu z pewnością nie zabraknie francuskiego kankana. 

Widzowie TVN będą mogli zobaczyć także Suzane, prawdziwe objawienie francuskiej sceny muzycznej. Ta młoda artystka łączy muzykę elektroniczną z klasyczną francuską piosenką. Stąd wzięło się jej określenie jako Edith Piaf i Daft Punk w jednym. Młode pokolenie francuskich artystów będzie reprezentować również Marina Kaye, której sukces przyniósł telewizyjny talent show. Na scenie pojawi się również piosenkarz i kompozytor – Laurent Voulzy, któremu największą popularność przyniosła współpraca z Alainem Souchonem. Nie zabraknie również polskich artystów, a wśród nich: Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Łukasz Zagrobelny oraz Sound’n Grace.

Show French Touch to także fascynujący pokaz mody. W tym roku widzowie TVN zobaczą najnowszą kolekcję Oscara Carvallo, składającą się z 14 kreacji w stylu street couture

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *