Galaxy Z Flip prezentowany podczas Fashion Weeks na całym świecie

Podziel się:

fot.Samsung

Najnowszy składany smartfon Samsunga, Galaxy Z Flip, zwrócił uwagę na całym świecie w czterech ważnych terminach w kalendarzu mody, debiutując na New York Fashion Week 12 lutego i kontynuując w Londynie, Mediolanie i Paryskim Tygodniu Mody.

Galaxy Z Flip nie tylko oferuje użytkownikom zupełnie nowe sposoby interakcji ze smartfonami dzięki unikalnemu mechanizmowi składania, ale jego uderzająca konstrukcja szybko czyni z Galaxy Z Flip niezbędny stylowy dodatek.

Dzięki eleganckiej sylwetce i przyciągającym wzrok kolorom, dla Galaxy Z Flip nie ma lepszego miejsca na zaprezentowanie smartfonu, który robi wrażenie, podczas czterech światowych tygodni mody.

Tydzień mody w Nowym Jorku

12 lutego w Nowym Jorku Samsung i Thom Browne zorganizowali ekskluzywne wydarzenie dla stylowych uczestników Fashion Week, aby zaprezentować Galaxy Z Flip Thom Browne Edition, urządzenie zaprojektowane we współpracy z przełomową marką mody dla tych, którzy chcą, aby ich smartfon był równie kultowy jak w ich stylu.

 

Londyński Tydzień Mody

14 lutego w Londynie Galaxy Z Flip zadebiutował na wybiegu podczas pokazu wybiegów Ashley Williams. Znana z odważnych, retro wzorów, Ashley Williams to wschodzący projektant, którego unikalna koncepcja wyrażania siebie stanowi idealną folię dla stylowej indywidualności Galaxy Z Flip.

Samsung Galaxy Z Flip

fot.pras

Kolekcja AW20 Williamsa obejmowała Galaxy Z Flip, a także specjalnie wykonany mikrobag Galaxy Z Flip i spinki do włosów, aby pokazać, w jaki sposób smartfon jest zaprojektowany tak, aby pasował do każdego stylu. Galaxy Z Flip został również zauważony w pierwszym rzędzie, a także za kulisami, ponieważ zarówno modelki, jak i osoby wpływowe starały się udokumentować stylowe przygody Tygodnia Mody.

fot.pras

Tydzień mody w Mediolanie

20 lutego Galaxy Z Flip był gościem honorowym podczas premiery pop-up sklepu w Mediolanie, wiodącej sieci modowej 10 Corso Como, gdzie zgromadzili się entuzjaści technologii i mody, aby poznać Galaxy Z Flip i Galaxy Z Flip Thom Browne Edition z pierwszej ręki.

fot.pras

Tydzień mody w Paryżu

Galaxy Z Flip będzie również prezentowany na pop-upie podczas paryskiego tygodnia mody w kultowym domu towarowym Galeries Lafayette na Polach Elizejskich. Wyskakujący sklep jest jednym z najmodniejszych marek na świecie i pokazuje, jak moda i technologia mogą się spotykać, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania dostosowane do każdego stylu życia.

 

fot.pras

(pras.)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *