Jedziemy na Euro 2020.Polska pokonała Macedonię Północą 2-0

Polska reprezentacja wywalczyła awans na Mistrzostwa Europy w 2020 roku.Na stadionie Narodowym w Warszawie pokonaliśmy Macedonię Północną 2-0

Dla Biało -czerwonych to był magiczny choć bramki strzelili dla nas rezerwowi to liczy się zwycięstwo.

Bramki dla Polski zdobyli Frankowski w 74 min po asyscie Lewandowskiego, oraz Milik w 80 również z asysty ,,Lewego,,

Jerzy Brzęczek o meczu z Macedonią

Bramki zdobywali zawodnicy, którzy wchodzili z ławki rezerwowych, a to świadczy o bardzo dobrej atmosferze, o czym mówiłem wcześniej wiele razy. Ci zawodnicy, którzy pojawiają się na murawie, dają nam jakość. Wspominam im także na odprawie przedmeczowej. W przerwie było spokojnie, nie wkradły się nerwy, bo rozgrywaliśmy bardzo dobre spotkanie. Nie zdobyliśmy bramki w pierwszej połowie, ale ważną kwestią było, by piłkarze byli cierpliwi i skutecznie dogrywali piłkę. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak realizowaliśmy zadania taktyczne. Słowa uznania i duży szacunek dla tej drużyny.