Junior Eurowizja 2019 znamy wszystkich 19 uczestników. (WIDEO)

Podziel się:

fot.pras

Junior Eurowizja 2019 odbędzie się 24 listopada w Gliwicach.Poznaliśmy wszytskich dziewietnastu uczestników . Nasz kraj reprzezntuje Viki Gabor jak utalentowana nastolatka poradzi sobie z konkurencją?

Viki Gabor wygrywając drugą edycję The Voice Of Kids udowodniła swój niesamowity talent muzyczny. Mamy nadzieję że podczas tegorocznej edycji Junior Eurowizji w Gliwicach swoim hitem ,,Superhero,,pokona swoich muzycznych rywali i powtórzy zeszłoroczny sukces Roksany Węgiel !

Posłuchajcie wszystkich uczestników którzy zaśpiewają swoje hity podczas Junior Eurowizji 2019 w Gliwicach

Oto 19 uczestników biorących udział w Junior Eurowizji 2019

Albania: Isea Çili


Isa powiedziała, że nie może się doczekać Konkursu Piosenki Młodzieżowej Eurowizji 2019 na żywo na scenie. Dla niej śpiew jest najlepszym sposobem na dzielenie się radością.

Armenia: Karina Ignatyan


Karina ma 13 lat i urodziła się i wychowała w Kałudze. Ona jest obecnie zapisana do 24 Grammar School. W wolnym czasie Karina uwielbia pianino i grę w tenisa. Przyjaciele i rodzina Kariny zawsze mówią jej, że jest pełna radości i pozytywnej energii. „Myślę, że to dlatego, że jestem zawsze optymistką w aktywnym w życiu codziennym”.

Australia: Jordan Anthony


Pochodzący z Perth w zachodniej Australii Jordan od dawna lubi muzykę i pasjonuje się śpiewem; swoją pierwszą piosenkę napisał w wieku 7 lat. O swojej pasji do muzyki Jordan mówi: „Muzyka jest dla mnie ostateczną formą ekspresji “

Białoruś: Liza Misnikova


Liza ma 14 lat, urodziła się 1 lutego 2005 r. W Mińsku. Od pięciu lat udoskonala muzykę, w tym lekcje śpiewu i choreografię. Liza stara się, aby znalazła czas na inne ważne rzeczy w swoim życiu. „Zawsze staram się znaleźć czas na podróżowanie, naukę języków obcych i matematyki oraz spędzanie wieczorów z mamą”.

Francja: Carla


Carla wzięła udział w Konkursie Piosenki Juniorów Eurowizji, spotykając wszystkich innych kandydatów i poznając ich różne kultury. „Tak więc z niecierpliwością czekam na moment, kiedy wejdę na arenę i odkryję scenę.„ Jestem bardzo podekscytowany dzieląc się tym doświadczeniem z moimi tancerzami i wieloma różnymi narodami ”

Gruzja: Giorgi Rostiashvili


Giorgi urodził się 18 sierpnia 2006 r. Gdy miał zaledwie 8 lat, został najlepszym młodym solistą i zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Chóralnych Kolekcji Dzieci i Młodzieży w Tbilisi. „Kiedy występuję, staram się dzielić dobry nastrój i pozytywne nastawienie do publiczności”.

Irlandia: Anna Kearney


Anna Kearney ma 13 lat z hrabstwa Foxrock w Dublinie. Doświadczona wykonawczyni, występowała już na Broadwayu w National Concert Hall w Irlandii. Anna nie jest pierwszą w swojej rodzinie, która aspiruje do Eurowizji. Jej mama Eileen występowała na scenie Eurowizji z River Dance w 1994 roku.

Włochy: Marta Viola


Marta Viola ma 10 lat i mieszka w pobliżu Turynu we Włoszech. Uwielbia muzykę, śpiew i taniec, pasje, które odziedziczyła po rodzicach. Marta chce zaśpiewać piosenkę „La Voce Della Terra”, piosenkę o wspólnym ratowaniu ziemi. Chodzi o kruchość życia i nasz obowiązek, aby go chronić ”.

Kazachstan: Yerzhan Maxim


Yerzhan Maxim został wybrany na przedstawiciela Kazachstanu w konkursie Junior Eurowizji 2019 w Gliwicach. Yerzhan, który pochodzi z Orala, ma 12 lat. Uczęszcza na lekcje muzyki od 2012 roku, ale zaczął śpiewać w wieku pięciu lat. Yerzhan był finalistą The Voice Kids w Rosji na początku tego roku.

Malta: Eliana Gomez Blanco


Eliana Gomez Blanco ma 14 lat i zaczęła śpiewać w wieku 6 lat. Właśnie otrzymała Trinity Rock & Pop klasy 8. Oprócz śpiewu Eliana uwielbia czytać i obecnie ciężko pracuje w szkole. Myślę, że to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu.

Macedonia Północna: Mila Moskov


Mila ma 14 lat z Prilep w Północnej Macedonii. Gdy miała 6 lat, rozpoczęła karierę muzyczną w lokalnej szkole muzycznej. Co dla niej znaczy „Radość ”? „Dzielę radość świata muzyki.” Muzyka przynosi mi radość i przynosi wam radość także wielu ludzi ”

Polska: Viki Gabor


Viki Gabor ma 12 lat. Urodziła się w Niemczech, rozpoczęła edukację w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka w Polsce. W lutym 2019 r. Była finalistą drugiej edycji programu „The Voice Kids” w Polsce. Debiutancki singiel Viki Time, wydany w lutym 2019 roku, ma prawie 2 500 000 wyświetleń na YouTube i został zremiksowany przez międzynarodowych artystów, takich jak Shanguy i Melo Kids.

Portugalia: Joana Almeida


Portugalia gra w RTP po wygraniu popularnego konkursu śpiewu dla dzieci w Portugalii „Gala Internacional dos Pequenos Cantores da Figueira da Foz”. Junior Eurovision: „Chcę osiągnąć dobry wynik dla Portugalii, chcę podbić publiczność, dobrze się bawić na tej wielkiej scenie i być chętnie robię to, co kocham najbardziej: śpiewać! ”

Rosja: Tatyana Mezhentseva i Denberel Oorzhak


Tatyana Mezhentseva urodziła się w 2009 roku w Moskwie. Śpiewając od 4 roku życia, poświęca czas na twórcze wysiłki, a także gra na pianinie i uczestniczy w gimnastyce . Denberel Oorzhak urodził się w 2006 roku w Republice Tuwy, Ak-Dovurak. On jest zwycięzcą super sezonu w Rosji. Tatyana i Denberel poznali się podczas konkursu dla dzieci New Wave. Zostali przyjaciółmi i postanowili spróbować swoich sił w Młodzieżowym Konkursie Piosenki Eurowizji 2019.

Serbia: Darija Vračević


Darija ma 11 lat i urodziła się w Belgradzie w 2007 roku. Darija to nie tylko piosenkarka. Robiła również dubbing do produkcji Disney / Pixar, Paramount i Nickelodeon.

Hiszpania: Melani Garcia


Melani urodziła się w miejscowości La Eliana w Walencji w 2007 roku. Karierę muzyczną Melani rozpoczęła w wieku 8 lat w lokalnym chórze i nauczyła się opery Mozarta Due pupille amabili. Po tym, jak nie mogła dostać się do szkoły muzycznej z powodu młodego wieku, Melani nauczyła się muzyki klasycznej. Gra na skrzypcach i studiuje obecnie fortepian.

Holandia: Matheu


Matheu jest holenderskim uczestnikiem konkursu Eurowizji dla młodzieży w Gliwicach. Z niecierpliwością czeka na dobrą zabawę i poznanie wszystkich pozostałych zawodników. Słowami Matheu: „Nie mogę się doczekać!” Piosenka Matheu, Dan’s Met Jou, jest optymistyczną popową melodią. Matheu: „Moja piosenka opowiada o tym, jak jadę z przyjaciółmi do miasta, mam nadzieję, że spotkam się z dziewczyną, którą naprawdę lubię, i oczywiście z nią zatańczę”.

Ukraina: Sophia Ivanko


Sophia jest piosenkarką, autorką tekstów i artystką, 13-latka śpiewa od 4 roku życia i rozpoczęła karierę zawodową w wieku 10 lat. Pisze własne piosenki i występuje solo lub razem ze starszym bratem na gitarze. Kiedy Sophia wzięła udział w The Voice Kids, była członkiem zespołu Jamala, zwycięzcy Eurowizji 2016.

Walia: Erin May


Erin Mai ma 13 lat i pochodzi z Llanrwst w Północnej Walii. Przed podróżą w ramach Eurowizji dla młodzieży Erin zaczęła śpiewać tradycyjne walijskie piosenki, a potem dzięki talentowi Tara Bethan zamieniła swoje talenty w muzykę pop. Konkurs Piosenki Eurowizji 2019. „Mamy wiele starych tradycji w Walii, więc jestem naprawdę podekscytowana wprowadzeniem naszej tradycji tańca zatykającego na scenę Eurowizji!”


(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *