Justyna Steczkowska w zachwycającej sesji zdjęciowej !

Podziel się:

fot.Huawei

Justyna Steczkowska, ikona polskiej sceny muzycznej, wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej inspirowanej najnowszą trasą koncertową Maria Magdalena i światem muzyki Panasonic. Markę i wokalistkę łączy wrażliwość na piękno, ponadczasowa elegancja i wysublimowane poczucie stylu.

Niezwykłe zdjęcia autorstwa Marka Sobkiewicza zostały zrealizowane w ramach kampanii słuchawek RP-HTX90 Panasonic.

Sesja zdjęciowa zapowiada wspaniałą współpracę z artystką, która zaprasza do swojego wyjątkowego, muzycznego świata – powiedziała Klara Ufnalewska, PR Manager Panasonic w regionie Europy Środkowo – Wschodniej.

Poza magicznymi zdjęciami na profilu marki Panasonic na YouTubie można zobaczyć film z przebiegu spotkania artystki i rozmowy o karierze muzycznej oraz punktach wspólnych z firmą Panasonic https://www.youtube.com/watch?v=NNHqLsJbCbM .

fot.pras

Bezprzewodowe, nauszne słuchawki Panasonic RP-HTX90 to połączenie klasycznej stylistyki z najnowszą technologią audio. Funkcja redukcji szumów pozwala w pełni zanurzyć się w muzyce. Eleganckie, ponadczasowe wzornictwo oraz kolorystyka sprawiają, że słuchawki stanowią doskonałe dopełnienie stylu każdego wielbiciela dobrej muzyki.

Pełna klasy i elegancji twórczość Justyny Steczkowskiej, ambasadorki Panasonic.

fot.pras


w Polsce, a także jej przekonania oparte na wnikliwej obserwacji świata, wpisują się idealnie w strategię marki opartą na haśle „A Better Life. A Better World”. – Uważam, że na świecie zaczyna być coraz więcej szlachetnych intencji – wyznaje Justyna Steczkowska odnosząc się do hasła przewodniego marki Panasonic.

fot.pras

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *