Klawiatura dla graczy z 24-karatowego złota oraz więcej nowości marki XPG na Thailand Game Show 2019

Podziel się:

fot.pras

XPG, marka dostarczająca innowacyjne produkty dla graczy, bierze udział w targach Thailand Game Show 2019, na których pokaże swoje najnowsze produkty – w tym klawiaturę XPG Golden Summoner z 24 karatowego złota.


Prawdziwa rewolucja w branży


XPG Headshot, pierwsza na świecie mysz do gier, która wykorzystuje drukowaną strukturę 4D. Algorytm używany podczas projektowania myszy, korzysta ze sztucznej inteligencji i umożliwia ergonomiczne dopasowanie urządzenia do kształtu dłoni każdego gracza. Podczas procesu drukowania możliwe jest także wybranie ulubionego rodzaju chwytu, wykończenia powierzchni a także dodanie indywidualnego logo na obudowie.

Doświadcz czegoś ekstremalnego


Poznaj inne podzespoły marki XPG, takie jak słuchawki XPG Precog, linię urządzeń MERA Edition oraz prezentowaną po raz pierwszy luksusową klawiaturę XPG Golden Summoner, wykonaną z całości z metalu, pozłacanego 24-karatowym złotem.

Ekstremalne produkty w Twoim zasięgu


Spróbuj szczęścia z maszynami Gashapon, i wygraj wiele cennych nagród. Zagraj w najpopularniejsze gry razem z influencerami, takimi jak Zbingz, Ezqelusia, AdAof, SodaSugasing oraz RockLee.

Sponsor ESL DOTA 2 Clash of Nations


XPG jest także sponsorem ESL DOTA 2 Clash of Nations – Bangkok 2019, turnieju dla 8 najlepszych drużyn z region Azji i Pacyfiku, z nagrodą główną o wartości ponad 50 000 dolarów.

Odwiedź stoisko XPG aby poznać najnowsze produkty oraz spotkać influencerów.


Zobacz sprzęt marki XPG. Spotkaj influencerów i zobacz, jak wykorzystują nasze produkty do pracy. Do zobaczenia na targach Thailand Game Show 2019 w dniach 25-27 października!

(wec24)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *