Krist Van D przezntuje nowy utwór “Run Away” ! (WIDEO)

Podziel się:

fot.mat pras 

Krist Van D – twórca takich hitów jak “You Are The One”, “Feel Me”, czy “Be Without You” rok 2021 rozpoczyna od zaprezentowania swojego nowego singla i teledysku “Run Away”.

Utwór wydany przez hiszpańską wytwórnię Blanco Y Negro w krótkim czasie po premierze trafił na playlisty stacji radiowych i TV w Hiszpanii, Ameryce Południowej, także w Rosji i krajach WNP.

Utwór utrzymany w klimatach klubowych z lekką domieszką pop wraz z wokalem zjawiskowej Serbki – Miny Joksimović tworzą bardzo ciekawą kompozycję.

 

Teledysk jak i utwór do “Run Away” opowiada o sytuacji życiowej, którą doświadczyło wielu z nas; o zranionych uczuciach, o udawanych emocjach ze strony kobiety. Utwór wspomina także o ucieczce przed miłością i przed wyrażaniem prawdziwych uczuć.
Do utworu powstał również teledysk, w którym sceny dynamicznie przeplatają się ze obrazami o tematyce miłosnej, które nawiązują do tekstu śpiewanego przez wokalistkę.
Poprzedni rok Krist rozpoczął od odświeżenia znanego z lat 80-tych hitu z repertuaru zespołu Bad Boys Blue pt. “You’re a Woman” Zrobiony przez Krist’a na nowo w bardzo współczesnym klimacie utwór jak i teledysk spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.
Z początkiem lata 2020 roku ukazał się w Polsce nakładem wytwórni Lemon Records radowo – imprezowy utwór “MIAMI”. Został wydany on również oficjalnie w Rosji, gdzie swoim zasięgiem radiowym objął przeszło 70 miast na terenie całego państwa, krajach byłego Związku i bałtyckich. Co więcej, zarówno piosenka, jak i teledysk zdobyły niemałą sympatią słuchaczy, stacji radiowych i telewizyjnych programów muzycznych, a nagranie usłyszeć można często grane przez DJ-ów podczas imprezowych live streamów.
Zobaczcie teledysk do “Run Away”:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *