Puchar Niemiec. Pierwszy gol Krzysztofa Piątka w Hercie Berlin

Krzysztof Piątek zdobył swoją pierwszą bramkę w przegranym dla Herty Berlin meczu Pucharu Niemiec z Schalke 04

Herta Berlin przegrała z Schalke 04 po dogrywce 3-2 i odpadła z odpadła z Pucharu Niemiec. Krzysztof Piątek zdobył swoją pierwszą bramkę w ekipie Jurgena Klinsmana.Wydawało się, że Hertha zrobiła właściwie wszystko podczas meczu we wtorek wieczorem, a gol Piątka na 2-0 do przerwy dawał ogromne nadzieję na wygranie meczu.

W drugiej połowie Schalke zdołało strzelić dwie  bramki w sześć minut ! W 76 minucie Daniel Caligiuri strzela kontaktową bramkę, a kilka minut później gola na 2:2 strzela Amine Harit. Zabójczy cios w dogrywce eliminujący Hertę Berlin z DFB-Pokal zadał w 115 minucie Benito Raman.

Borussia Dortmund i RB Lipsk sensacyjnie odpadają z Pucharu Niemiec !

Wtorkowe mecze Pucharu Niemiec przyniosłe spore niespodzianki. Borussia Dortmund przegrała 3-2 z Werederm Brema, a RB Lipsk doznał porażki we Frankfurcie aż 3-1