Kto przejdzie do wielkiego finału „Mam talent!”?

Podziel się:

Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska (fot. TVN/Mirosław Sosnowski)

Za nami dwa z pięciu półfinałów 12. edycji „Mam talent!”. Kto tym razem dołączy do grona finalistów i będzie miał szansę zawalczyć o trzysta tysięcy złotych? W najbliższym odcinku na scenie zobaczymy między innymi pokaz iluzji, freestyle football, akrobatykę w cyr wheel oraz duet taneczny. Kto awansuje do dalszej części programu?

W sobotnim „Mam talent!” widzowie oraz jurorzy wybiorą kolejnych finalistów dwunastej odsłony show. W gronie szczęśliwców znaleźli się już wokaliści Ana Andrzejewska i Jan Szynal, a także akrobaci Artur Cichuta i duet Marysia i Julian. Kto powtórzy ich sukces?


Tym razem na scenie zaprezentują się: Julia Zarzecka (wokal), Na Górze (zespół wokalno-instrumentalny), Łukasz Chwieduk (freestyle football), Karolina Lenarcik z Karolem Mentalem (duet taneczny), Michael Allen (iluzja), Basia i Łukasz (akrobatyka powietrzna) oraz Łukasz Wójcik „Otto in Spin” (akrobatyka w cyr wheel). Na scenie pojawi się też rockowo-metalowy zespół The Kroach, który został nagrodzony Złotym Przyciskiem od Szymona Hołowni już na etapie castingów.

Na widzów czeka też prawdziwa niespodzianka! Gościnnie w odcinku zaśpiewa Klaudia Kulawik, która jako 11-latka zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji „Mam talent!”. Jak zmieniła się najmłodsza gwiazda show?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *