Małopolskie.Tragiczny wypadek w Niegardowie Kolonii.

Podziel się:

fot.Policja

Wczoraj,  po południu  w miejscowości Niegardów Kolonia na skrzyżowaniu drogi powiatowej 1235K z drogą gminną doszło do zderzenia samochodu  osobowego marki BMW (wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej) z pojazdem ciężarowym markiMan. Niestety cztery osoby poniosły śmierć na miejscu poinformował w piątek mł. insp. Sebastian GleńRzecznik Prasow Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie

W wyniku zdarzenia 4 osoby poniosły śmierć na miejscu:  kierujący bmw  57 letni mężczyzna oraz troje pasażerów tj. mężczyzna w wieku 58 lat i dwie kobiety w wieku 65 i 45 lat.  Ofiary wypadku  to  mieszkańcy pow. brzeskiego.

 W wyniku wypadku ciężkich obrażeń ciała doznała czwarta pasażerka pojazdu BMW,  20-letnia mieszkanka pow. proszowickiego, która śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Krakowie.

29 -letni kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł poważniejszych  obrażeń, był trzeźwy. Został również zabrany do szpitala.                  

Na miejscu pod nadzorem prokuratora i w obecności biegłego sądowego przez kilka godzin pracowali policjanci i strażacy. Na czas prowadzonych czynności, w tym oględzin pojazdów i miejsca zdarzenia, do godziny  1:30,  droga była całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się objazdami.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa Kraków Nowa – Huta.

(kwpk)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *