“Master Chef Junior” wraca nowy sezon, kto tym razem zaskoczy jurorów?

Podziel się:

fot.TVN

Najlepsi młodzi kucharze w Polsce już po raz piąty staną w legendarnej kuchni MasterChefa! Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler sprawdzą ich wyczucie smaku, kulinarne umiejętności i kreatywność. Komu uda się trafić przez żołądek do serca jurorów i zdobyć tytuł MasterChefa Juniora?
Wraca najbardziej smakowity program w Polsce! Po raz kolejny poszukiwać będziemy najlepszego kucharza wśród dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Przed Anią Starmach, Michelem Moranem i Mateuszem Gesslerem stanie 36 kandydatów do zdobycia prestiżowego tytułu MasterChefa Juniora. Pierwszym zadaniem w drodze po wygraną będzie gotowanie w 9-osobowych grupach na zadany temat.
W tym odcinku zobaczymy, jak uczestnicy poradzą sobie z daniami mięsnymi oraz z deserami z czekoladą. Pierwsze miejsca w finałowej czternastce zajmą autorzy najsmaczniejszych potraw. Kto będzie już o krok bliżej wygranej?
Statuetka, czek na 15 tysięcy złotych i wakacje marzeń trafią tylko do jednej osoby! Dla kogo niezwykła, dziecięca pasja okaże się przepustką do dalszej kariery? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN!
(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *