Michał Szpak i Baron zrobili skecz na scenie The Voice of Poland!(WIDEO)

Podziel się:

fot.Wiktor Kompała / TVP

Michał Szpak razem z Aleksandrem Milwiw-Baronem postanowili uprzyjemnić publiczności muzycznego show wielogodzinne nagrania. Zrobili to w bardzo niekonwencjonalny sposób! Już teraz zobaczcie nasze wideo. 

Przed nami kolejne muzycznego Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. W trakcie wielogodzinnych nagrań programu, trenerzy zawsze dbali o dobre samopoczucie prawie 500-osobowej publiczności zasiadającej w studiu. W trakcie jednej z przerw Michał Szpak oraz Baron z zespołu Afromental, zaprezentowali skecz, który zaimprowizowali! 

Witamy na pokładzie linii lotniczych. Szanowni Państwo, proszę zająć miejsca… – zaczął ochoczo Baron. 

W trakcie wypowiadania tych słów, Michał Szpak zaczął prezentować każde kolejne kwestie płynące z ust Barona, odwzorowując przy tym znane wszystkim czynności stewardów na pokładach samolotów.

Michał Szpak wykazał się ogromną dawką poczucia humoru, dzięki czemu publiczność w kilkanaście sekund pokochała pastisz w jego wykonaniu. Przedstawieniem zachwycony był także Tomasz „Tomson” Lach, który nie był w stanie powstrzymać salw śmiechu. 

„Masz aktorski talent”, „Powinieneś grać w komediach” – krzyczały osoby z publiczności muzycznego show.

Czy równie kreatywnym podejściem do najbliższych muzycznych starć wykażą się uczestnicy „The Voice of Poland”? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Przypomnijmy, że to już ostatnie Bitwy jubileuszowej edycji programu. W sobotnim odcinku poznamy 28 uczestników, którzy w kolejnym etapie – Nokaucie, będą walczyli o miejsce w odcinkach na żywo.

Link do wideo – https://we.tl/t-bEmFTVdxwY

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *