Na osiemnastkę wiózł sześciu pasażerów oraz … kozą w różowych skarpetekach

Podziel się:

fot.

Policja z Oświęcimia zatrzymała młodego mężczyznę, który jechał na osiemnaste urodziny koleżanki trzyosobowym volkswagenem do którego zabrał sześcioro pasażerów  oraz kozę.

Mundurowi zatrzymali samochód dostawczy marki VW Transporter. Za kierownicą pojazdu siedział 18 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, a obok niego na miejscu pasażera siedziała 16 – letnia mieszkanka Witkowic. Podczas czynności policjanci usłyszeli podejrzane hałasy dochodzące z tylnej części pojazdu. W związku z tym nakazali kierowcy , aby otworzył część ładunkową pojazdu. Wtedy okazało się, że wewnątrz, bez jakichkolwiek zabezpieczeń, podróżuje jeszcze pięciu  chłopaków w wieku od 17 do 21 lat oraz … koza … w różowych skarpetach.

W rozmowie z kierowcą funkcjonariusze ustalili, że wszyscy jechali na osiemnastkę do swojej koleżanki, a koza miała być prezentem urodzinowym.

Kierowca na długo zapamięta ten wyjazd na imprezę, ponieważ za popełnione wykroczenie, policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, nałożyli mandat i punkty karne za przewożenie osób niezgodnie z przepisami i w liczbie większej niż dopuszczalna liczba pasażerów. , poinformował mł. insp. Sebastian Gleń z małopolskiej Policji

(KWPK)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *