Niezła zadyma z udziałem Rafała Maślaka w najnowszym odcinku „Najgorszego kucharza”.

Podziel się:

fot.Waldemar Kompała/TVP

Tematem czwartego odcinka „Najgorszego kucharza” będzie narodowy sport Polaków, czyli grillowanie. “Najgorsi kucharze” pojadą do remizy i pod czujnym okiem strażaków rozpalą grille i przygotują posiłki. Na kapitana przegranej drużyny czeka sroga kara – bieg boso po rozżarzonych węglach. Następnie uczestnicy zmierzą się w quizie, w którym z zawiązanymi oczami rozpoznawać będą popularne produkty i dodatki do grilla. 

Rafał Maślak jurorem w 4 odcinku “Najgorszego kucharza”


W studio „Najgorszego kucharza” szefowie Marcin Kuc i Dariusz Kuźniak pokażą jak przygotować danie z grilla we własnej kuchni. Szef Marcin zaserwuje stek z polędwicy wołowej z marynowanymi szalotkami i karmelizowanymi marchewkami, a szef Dariusz sałatkę z grillowanym kurczakiem, karmelizowaną gruszką i prażonymi pestkami dyni. Następnie najgorsi kucharze będą mieli godzinę na odtworzenie tych dań. W degustacji weźmie udział gość specjalny, najprzystojniejszy strażak w Polsce – Rafał Maślak. Rafał wybierze też zwycięzcę odcinka, który zdobędzie dla swojej drużyny kolejne pieniądze. Jest o co walczyć, bo w puli nagród „Najgorszego kucharza” jest aż 100 tysięcy złotych. W finale odcinka dwie kolejne osoby, które zrobiły najmniejszy postęp, pożegnają się z programem.

„Najgorszy kucharz”

Nowy, kulinarny show Dwójki, w którym największe kulinarne antytalenty trafią pod skrzydła dwóch profesjonalnych szefów kuchni. Uczestnicy pod okiem Marcina Kuca i Dariusz Kuźniaka stają się wirtuozami gotowania. Najgorszy kucharz to jedyny program w Polsce dla tych, którzy naprawdę nie potrafią gotować! Pary uczestników podzielone na dwie drużyny, pod wodzą mentorów Dariusza Kuźniaka i Marcina Kuca, uczą się podstaw gotowania: dobierają produkty, przyprawiają, posługują się kuchennymi narzędziami, których do tej pory nie znali. Zwyciężą ci, którzy nauczą się najwięcej.

Rafał Maślak

Fotomodel, laureat tytułu Mistera Polski 2014 i III Wicemistera International 2014 w Seulu. Członek Ochotniczej Straży Pożarnej we wsi Gorzyca pod Międzyrzeczem. Uczestnik programu „Dance, Dance, Dance”, aktor w serialach „Na sygnale”, „Na dobre i na złe” i „Za marzenia” emitowanych na antenie TVP 2.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *