Pierwsza miłość: Mąż psychopata podstępem porywa Teresę! Trwa pościg!

Podziel się:

fot.Bogdan Bogielczyk

Teresa (Ewa Skibińska), odkąd wróciła do Wrocławia, obawia się, że jej były mąż odnajdzie ją i koszmar kobiety rozpocznie się na nowo. Zgodnie z przewidywaniami Wiktor (Jacek Mikołajczak) podąża śladami Teresy.

Udaje mu się namierzyć żonę i celowo wywołuje w niej paranoję, która jest powodem jej obecności w szpitalu psychiatrycznym. Kinga i Artur nie do końca potrafią uwierzyć w opowieści Teresy, szczególnie Kulczycki jest wrogo nastawiony do teściowej. Ma jej za złe, że bez słowa porzuciła Kingę i rodzinę. Aby namierzyć męża Teresy, Kinga korzysta z pomocy Janka (Maciej Mikołajczyk). Dziennikarzowi udaje się dowiedzieć więcej na temat mężczyzny, który bardzo szybko pojawia się w życiu Kingi z pewną propozycją. Wiktor prosi ją o rozmowę, w trakcie której stara się przekonać Kulczycką do swojej wersji wydarzeń oraz chce uświadomić Kingę, że Teresa jest bardzo chora, ma schizofrenię. Uciekła od niego, a on postanowił ją odnaleźć, ponieważ boi się, że zrobi krzywdę sobie lub swoim bliskim. Wiktor informuje Kingę, że Teresa powinna brać leki. Udaje mu się przekonac kobietę, aby zgodziła się na ponowne zabranie Teresy do szpitala psychiatrycznego. Kulczycka rozstaje się z matką przed karetką, która ma zawieźć Teresę na leczenie.

Chwilę później Janek przekazuje Kindze straszne wieści o Wiktorze. Mężczyzna był już karany za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad kobietą. Kulczycka wie, że popełniła straszny błąd oddając matkę w ręce niebezpiecznego mężczyzny. Zawiadamia policję, jednocześnie wspólnie z Jankiem starają sie odnaleźć Teresę. Trwa pościg. Wiktor chce jak najszybciej wywieźć Teresę za polską granicę gdzie czeka wynajęty przez mężczyznę samolot.

Dramatyczne chwile w “Pierwszej miłości” w najbliższych odcinkach serialu od poniedziałku do piątku o godz 18:00 na antenie Polsatu.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *