PKO Ekstraklasa. Cracovia- Lechia czeka nas wyjątkowa oprawa meczowa

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak

Najbliższy domowy mecz Pasów rozegrany zostanie w terminie, który dla wielu z nas jest dniem wyjątkowym. W Dniu Zadusznym o godzinie 17:30 Cracovia podejmie Lechię. W związku z tą datą, spotkanie zyska swoją specjalną oprawę.

Podczas meczu z gdańszczanami upamiętnieni zostaną wszyscy zmarli kibice, sportowcy oraz działacze związani z Cracovią. Ich nazwiska znajdą się na specjalnych koszulkach, w których tego dnia rozgrzewać się będą zawodnicy Pasów. Każde z nich zobaczyć będzie można również na stadionowych bandach LED.

Wśród wspominanych przez nas osób znajdzie się m.in. patron “Ziemi Świętej”, Józef Piłsudski, Tadeusz Boy-Żeleński, Gustaw Holoubek, Józef Lustgarten, Marek “Mosiek” Lipiński, Józef Kałuża czy Karol Wojtyła – późniejszy Ojciec Święty, Jan Paweł II. Ich pamięć zostanie dodatkowo uhonorowana minutą ciszy, która poprzedzi rozpoczęcie meczu.

Pod wyjątkową datę zostanie również dostosowana oprawa dźwiękowa meczu. W tym dniu na Stadionie usłyszymy utwory stonowane, które wpiszą się w atmosferę, jaką niesie ze sobą dzień 2 listopada.

W walce o teraźniejsze sukcesy nie zapominamy o tych, dzięki którym pasiasta historia trwała przez dekady. Cracovia o Was pamięta!

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *