PKO Ekstraklasa: Legia-Cracovia 2-1 hit dla gospodarzy

W hicie 24 kolejki PKP Ekstraklasy lider Legia Warszawa pokonała przy Łazienkowskiej  Cracovię 2-1 .Dwa gole Legii strzelone do przerwy wystarczyły na to by trzy punkty zostały w Warszawie.

Legia w pierwszej połowie chciała postawić na swoim i była drużyną i rozkrecała się stwarzając zagrożenie dla bramki Peskovica. W 20 minucie Domagoj Antolić wykorzystał fakt znalezienia się w doskonałej sytuacji pod bramką Michala Peskovicia i strzelił pierwzego gola dla gospodarzy.

Jeszcze przed przerwą w 43 min strzał spoza pola karnego gruzina Waleriana Gwilii wylądował w siatce ,,Pasów,, przez  co wicemistrzowie Polski schodzili do szatni z dwubramlową przewagą.

W drugiej odsłonie goście szybko złapali kontakt z Legią po golu Sergiu Hanki z rzutu karnego, podyktowanego przez Szymona Marciniaka po decyzji VAR ale to wszystko, na co było ich stać. Legia zwyciężyła 2:1.