Rezi wspólnie ze Stigiem promuje nowy sezon Top Gear – premiera już dziś !

Podziel się:

fot.pras 

Zawrotna prędkość, profesjonalny tor wyścigowy i mnóstwo adrenaliny. Remigiusz “Rezigiusz” Wierzgoń jako pierwszy polski youtuber jeździł na torze ze Stigiem, czyli tajemniczym kierowcą wyścigowym z najpopularniejszego na świecie programu motoryzacyjnego – Top Gear.

Top Gear, pomimo zmian w składzie prowadzących, w dalszym ciągu pozostaje światowym liderem wśród programów motoryzacyjnych. Klika dni przed premierą nowego sezonu Stig, czyli zamaskowany kierowca wyścigowy testujący samochody w brytyjskim programie, odwiedził Polskę.
Oddałem Stigowi kluczyki do mojego samochodu, a ten bez słowa wziął je i ruszył w kierunku auta. Nie wiedziałem co mam robić, ale w końcu usiadłem na fotelu pasażera i wystartowaliśmy. Dużą dawką adrenaliny bez wątpienia była prędkość, którą Stig rozwijał na torze, ale chyba bardziej stresowała mnie jego tajemniczość – przez całe nasze spotkanie nie wypowiedział do mnie ani jednego słowa – powiedział Remigiusz “Rezigiusz” Wierzgoń.
Znana na całym globie, tajemnicza postać, pojawiła się na profesjonalnym torze wyścigowym w Łodzi w ramach kampanii promującej najnowsze odcinki brytyjskiego programu motoryzacyjnego. W ramach współpracy Rezi, jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce (3,7 mln subskrybentów na YouTube), miał okazję jeździć ze Stigiem, a nawet porównać swoje wyniki na torze. Zamaskowany kierowca w białym kombinezonie pokonał okrążenie w czasie o 7 sekund krótszym niż Rezigiusz.
Efektem wspólnej akcji jest wyjątkowy film przygotowany przez Reziego, który został opublikowany na kanale twórcy. Materiał już po kilku godzinach ma kilkaset tysięcy wyświetleń i znajduje się w pierwszej dziesiątce w karcie “Na czasie”.
https://youtu.be/r_rfpULOcNc
(wec24)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *