Riedel 4 Riedel

Podziel się:

fot.org 

Sebastian Riedel w orkiestrowy sposób dziękuje swojemu ojcu. Trzy koncerty w Polsce mające na celu uhonorowanie pamięci Ryszarda Riedla.

Riedel 4 Riedel to trzy koncerty – 30 listopada we wrocławskim A 2, 7 grudnia w łódzkiej Wytwórni i 13 grudnia w Katowickim MCK (koncert pod tytułem Muzyka dla wolności,w rocznice wprowadzenia stanu wojennego) – mające na celu uhonorowanie pamięci
Ryszarda Riedla. Usłyszymy na nich Sebastiana Riedla z zespołem Cree i Orkiestrę Kameralną Tomka Szymusia. Muzycy wykonają wspólnie kultowe utwory Ryszarda Riedla i zespołu Dżem, w nowych, orkiestrowych aranżacjach. Będzie to wielkie święto muzyki
granej na żywo – gitarowe riffy zderzą się z orkiestrowym instrumentarium, które pozwoli i ma zabrzmieć jeszcze potężniej.

Tego rodzaju przedsięwzięcia zawsze były bardzo oczekiwane i cieszyły się ogromnym uznaniem ze strony fanów. Integralną częścią wydarzenia będzie elektroniczna wystawa niepublikowanych nigdzie wcześniej zdjęć, ukazująca kulisy życia i twórczości śląskiego artysty.

Riedel 4 Riedel to wydarzenie, które swoim charakterem rozbudza uzasadnione oczekiwania. To będzie zdecydowanie coś więcej niż powrót do przeszłości i wspominki – to kawał kultowej twórczości wykonanej przez najlepszych muzyków w kraju. Muzyków z różnych światów, które mają jednak wspólny mianownik – pasję do grania. I właśnie to jest najważniejsze w tej serii koncertów.

Trzy koncerty Riedel 4 Riedel odbędą się:

Riedel 4 Riedel – 30.11.2019, A2 Wrocław

Riedel 4 Riedel – 7.12.2019, Wytwórnia Łódź

Riedel 4 Riedel – 13.12.2019, MCK Katowice

Bilety na wydarzenia Riedel 4 Riedel można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *