Robert Górski kończy dziś 50 lat! Jest szczęśliwy jak nigdy dotąd!

Podziel się:

fot.Polsat/Krzysztof Opaliński

Robert Górski urodził się 14 kwietnia 1971 w Warszawie. Zankomity polski artysta kabaretowy, komik, satyryk, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz pomysłodawca, scenarzysta i gwiazda serialu „Piękni i bezrobotni” już dzisiaj kończy pół wieku! W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, jak przeżywa ten szczególny jubileusz.

– Dużo znajomych jest z ’71 roku: Katarzyna Nosowska, Artur Andrus, Artur Rojek, Robert Mazurek. Jestem w towarzystwie ludzi w twórczym najlepszym czasie. A co do możliwości organizmu? Zobaczyłem, że mi trochę opada powieka. Ale tylko jedna! Przez chwilę mnie wkurzyło: nigdy tego nie robiła! Po namyśle uznałem, że to niewielka strata wizerunkowa. Cieszmy mnie sytuacja, w której dziś jestem. Mam żonę, w której jestem zakochany. Małe dziecko, to odmładza. Mam też większe dziecko, które dobrze się uczy i daje mi powody do dumy. A do tego plany – kolejny serial, program, musical napisany z Domanem Nowakowskim – mówi Robert Górski w wywiadzie dla „Twojego Stylu.

A już w nadchodzącą sobotę zobaczymy Roberta Górskiego w dwóch ostatnich odcinkach jego autorskiego serialu „Piękni bezrobotni”. W jednym zostanie malarzem budowlanym, a w kolejnym będzie poszukiwaczem skarbów!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *