Lewandowski znów strzela ! Kolejne gole w Lidze Mistrzów !

Robert Lewandowski fot.Łukasz Nowak

Kolejne gole Roberta Lewandowskiego, nasz napastnik strzelił dwie bramki dla Bayernu Monachium w meczu Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus. Ostatecznie Bawarczycy wygrali w Grecji 3-2

W kolejnym trzecim meczu gruby B Ligi Mistrzów Bayern Monachium wygrał w Grecji 3-2 z Olympiakosem Pireus , dwa trafienia w 32. i 62. minucie zaliczył Robert Lewandowski , w 75. minucie Tolliso zdobył trzecią bramkę dającą Bayernowi komplet punktów po trzech meczach.

„Staram się zawsze pokazywać to, co najlepsze, i pomagać zespołowi. Każda sytuacja na boisku może być ważna i decydować, czy wygramy, czy przegramy. Dlatego chcę pozostać skupiony, spokojny i wykonywać swoją pracę – powiedział Lewandowski.

To 58 bramka Roberta Lewandowskiego w rozgrywkach Ligi Mistrzów, jest m.in przed Ruudem van Nistelrooyem (56) na piątym miejscu.