Ruszają castingi do 5. edycji „MasterChef Junior”!

Podziel się:

fot.TVN

Czas wkroczyć do zaczarowanego świata dziecięcych smaków. Już po raz piąty Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran będą poszukiwać najlepszego MasterChefa Juniora! Start castingów do nowej edycji już 11 października!

Natalia Paździor, Julia Cymbaluk, Bartosz Kwiecień i Paulina Foremny poznali już smak wygranej. Na nowego zwycięzcę czeka tytuł MasterChefa Juniora, czek na 15 tysięcy złotych oraz wycieczka marzeń. W castingach wziąć mogą udział młodzi kucharze w wieku od 8 do 13 lat. Bez zmian oceniać ich będą Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran.

5 lat temu, kiedy zaczynaliśmy produkcję “MasterChefa Juniora”, baliśmy się, że w Polsce nie ma jeszcze dzieci, które dobrze gotują. Wszystkie cztery edycje programu udowodniły nam, że młodym kucharzom fantazji i umiejętności pozazdrościć może niejeden dorosły.

W programie jest mnóstwo szkoleń, których nie widzimy na antenie, więc dzieci przeżywają nie tylko przygodę swojego życia, ale mają też porządną szkołę gotowania.  Poprzedni sezon był dla nas przełomowy, bo ulubiona jurorka dzieci, Ania Starmach, sama urodziła córeczkę miesiąc przed rozpoczęciem programu i nie mogła być na wszystkich nagraniach. Teraz będzie z nami cały czas, w dodatku obiecuje, że przetestowała zupełnie nowe smaki.

Ewa Leja, producentka programuPrecastingi odbędą się kolejno w Krakowie (3 listopada, Hotel Swing), Wrocławiu (5 listopada, Hotel Mercure Wrocław Centrum), Poznaniu (7 listopada, Hotel Mercure Poznań Centrum) i Warszawie (9 listopada, Novotel Warszawa Airport). Szczegóły oraz regulamin można znaleźć na stronie www.masterchefjunior.tvn.pl Chęć udziału w programie należy zgłosić poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *