Ryanair 3 miliony obsłużonych pasażerów w Katowicach ,12 nowych połączeń.

Podziel się:

fot.Ryanair 

Ryanair tania linia lotnicza poinformowała, iż z jej oferty w Katowicach skorzystało 3 miliony pasażerów.

W sezonie Lato 2019 Ryanair oferuje w Katowicach loty na 6 trasach: Ateny (2 x tyg.). Birmingham (2 x tyg.), Dublin (3 x tyg.), Edynburg (2 x tyg.), Londyn Stansted (codziennie) oraz Mediolan Bergamo (2 x tyg.).

W październiku 2019 roku Ryanair zbazuje w Katowicach 2 samoloty (inwestycja 200 mln $) i od sezonu Zima 2019/2020 zaoferuje 12 nowych połączeń do Odessy, Dortmundu, Katanii, Kijowa, Kolonii, Manchesteru, Oslo, Bolonii, Brindisi, Göteborga, Cork oraz Pafos. W tym roku, w Polsce, Ryanair obsłuży prawie 13 milionów pasażerów.

Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na loty z Katowic już od 85 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż do końca czerwca dostępne są jedynie do niedzieli (12 maja) na www.ryanair.com.

Pasażerowie już teraz mogą rezerwować loty aż do marca 2020 roku.

W Katowicach, Olga Pawlonka – Dyrektor ds. Komunikacji Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

„Z naszej oferty w Katowicach skorzystało już 3 miliony pasażerów. W październiku otworzymy tutaj naszą bazę (6. w Polsce) i zaoferujemy 12 nowych tras. W sezonie Zima 2019/2020 nasi pasażerowie będą mogli podróżować na 18 trasach łącznie, co przyczyni się do szybkiego i znaczącego wzrostu liczby pasażerów.  

Z tej okazji  wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty z Katowic już od 85 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż do końca czerwca 2019 roku dostępne są jedynie na Ryanair.com do niedzieli (12 maja) do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *