Ryanair. Cztery zbazowane samoloty, siedem nowych tras z Poznania

Podziel się:

fot Pixabay

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (14 lutego) ogłosiła największy w historii rozkład lotów z Poznania na lato 2020, 4 samolot w bazie w Poznaniu oraz 7 nowych tras do Budapesztu, Charkowa, Lwowa, Odessy, Pafos, Paryża i Podgoricy. Ruch lotniczy wzrośnie o 10%, a Ryanair obsłuży w Poznaniu 1,1 mln pasażerów.

Rozkład lotów na lato 2020 z Poznania:

  • 4 zbazowane samoloty, inwestycja 400 mln $
  • 7 nowych tras: Budapeszt (2 tyg.), Charków (2 tyg.), Lwów (2 tyg.), Odessa (2 tyg.), Pafos (1 tyg.), Paryż (2 tyg.) i Podgorica (2 tyg.)
  • 26 tras łącznie
  • 1,1 mln pasażerów (+10%)
  • 825* miejsc pracy

Latem 2020 roku Ryanair zaoferuje także inne ekscytujące, sezonowe kierunki jak Ateny (2 tyg.), Barcelona (2 tyg.), Billund (2 tyg.), Korfu (2 tyg.), Rzym (2 tyg) oraz Zadar (2 x tyg.).

Pasażerowie z Wielkopolski mogą teraz zarezerwować loty na 26 trasach aż do października 2020 roku i podróżować najtańszą i najbardziej ekologiczną, dużą linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.

Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży milion biletów z 20% zniżką w ramach całej siatki połączeń. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do piątku (21 lutego) do północy.

(pras.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *