Ryanair nowe połączenia na Ukrainę, oraz do Grecji

Podziel się:

fot.Ryanair

Ryanair poinformował o swoich nowych trasach z Polski na Ukrainę: Kraków – Chersoń oraz Warszawa Modlin – Charków. Z Gdańska polecimy również do Kalamaty w Grecji.

Loty Kraków do Chersoń oraz Warszawa Modlin – Charków (obie będą realizowane 2 razy w tygodniu). Połączenie Kraków – Chersoń zostanie zainaugurowane w grudniu 2019 roku, natomiast Warszawa Modlin – Charków w sezonie lato 2020. Obie trasy staną się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski odpowiednio na zimę 2019/2020 oraz lato 2020.

Połączenie do Kalamaty w Grecji będzie realizowane dwa razy w tygodniu w ścisłym sezonie letnim 2020. Trasa stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2020.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Cieszymy się z ogłoszenia dwóch nowych tras z Polski na Ukrainę: Kraków – Chersoń oraz Warszawa Modlin – Charków.

Trasy będą realizowane dwa razy w tygodniu odpowiednio od grudnia 2019 oraz od sezonu lato 2020 i staną się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Pasażerowie mogą zarezerwować loty do Chersonia oraz Charkowa aż do października 2020.

Z okazji ogłoszenia 2 nowych tras wprowadzamy specjalną ofertę na loty z Polski już od 65zł. Promocją objęte sę loty do końca stycznia 2019 r. Rezerwacji można dokonać jedynie na Ryanair.com do czwartku 17 października do północy.”

“Cieszymy się z ogłoszenia kolejnej nowej trasy z Polski: Gdańsk – Kalamata. Trasa będzie realizowana dwa razy w tygodniu w ścisłym sezonie letnim i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *