Ryanair Otwiera Bazę W Katowicach.12 nowych tras !

Podziel się:

fot.Ryanair

Ryanair zapowiedział otwarcie nowej bazy w Katowicach, wprowadzenie największego w historii zimowego rozkladu lotów oraz inaugurację nowych tras.

Z Katowic Ryanairem polecimy do Bolognii, Brindisi, Cork, Dortmundu, Göteborga, Katanii, Kijowa, Kolonii, Manchesteru, Odessy, Oslo oraz Pafos.

Rozkład lotów Ryanaira z Katowic na zimę 2019/20 obejmuje 18 tras, w tym aż 12 nowych. Ryanair obsłuży w tym roku w Katowicach 1,25m pasażerów.

Rozkład lotów Ryanaira z Katowic na zimę 2019/2020:

  • 2 zbazowane samoloty (inwestycja $200m)
  • 12 nowych tras do Bolonii (2), Brindisi (2), Cork (2), Dortmundu (10), Göteborga (2), Katanii (2), Kolonii (3), Kijowa (4), Manchesteru (3), Odessy (3), Oslo (3) oraz Pafos (1)
  • 18 tras łącznie
  • 25m pasażerów (+43%)
  • 950* miejsc pracy

Z okazji otwarcia bazy w Katowicach oraz inauguracji nowych tras, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 56 zł na podróż do końca marca 2020r. Rezerwacji lotów można dokonać jedynie na Ryanair.com do czwartku 31 października do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Cieszymy się z otwarcia bazy w Katowicach oraz inauguracji największego w historii  zimowego rozkładu lotów, a wraz z nim aż 12 nowych tras do Bolognii, Brindisi, Cork, Dortmundu, Göteborga, Katanii, Kijowa, Kolonii, Manchesteru, Odessy, Oslo oraz Pafos. Łącznie Ryanair zaoferuje tej zimy w Katowicach 18 tras i obsłuży 1,25 m pasażerów rocznie. 

Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż do końca marca 2020 w cenie od 56 zł. Rezerwacji lotów można dokonać jedynie na Ryanair.com tylko do czwartku 31 października do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na www.ryanair.com juz teraz.”

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *