The Voice of Poland Michał Szpak do swojej psiapsi Violet Oliferuk : Zaraz wykopię cię z tej sceny!(WIDEO)

Podziel się:

fot. Waldemar Kompała

Współpraca Michała Szpaka z przyjaciółką Violet Oliferuk w „The Voice of Poland” zaszkodziła ich prywatnym relacjom? Zobaczcie nasze wideo.

Już w sobotę kolejne muzyczne Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. Na scenie zobaczymy duety walczące o miejsce w następnym etapie programu – Nokaucie. W sobotnim odcinku na scenie zaśpiewa m.in Violet Oliferuk znana jako „psiapsi, psiapsi siostra” Michała Szpaka. Podczas Przesłuchań w Ciemno trener odwrócił się podczas jej występu w ostatniej chwili i Violet trafiła do drużyny Michała.

Michał Szpak kłótnia z Violet Oliferuk !

W materiale wideo zapowiadającym sobotni odcinek możecie zobaczyć przygotowania do Bitew. Podczas pracy z Violet Michał Szpak sprawiał wrażenie  niezadowolonego z pracy swojej podopiecznej. Zaraz po prostu wykopię cię z tej sceny! – zakomunikował szorstko trener „The Voice of Poland”, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Chwilę później Michał Szpak postanowił dosadnie wyjaśnić czym są Bitwy muzycznego show TVP2:

To musi być pełen rock’n’roll. Oni muszą dać z siebie wszystko i muszą się wydrzeć, nawet jeśli miałoby to później kosztować ich utratę głosu na cały tydzień – zawyrokował ostro trener.

Przypomnijmy, że Violet Oliferuk zna się z Michałem Szpakiem od kilku lat. Aspirująca wokalistka zrobiła niespodziankę trenerowi „The Voice of Poland” biorąc udział w programie. Co ty tutaj robisz?! – wykrzyczał zaskoczony Michał Szpak podczas Przesłuchań w Ciemno, widząc na scenie Violet.Violeta to jest moja psiapsi, psiapsi siostra – wyjaśnił wówczas trener.

Co było powodem szorstkiej reakcji Michała Szpaka? Czy Violet Oliferuk przejdzie do następnego etapu, a może bezpowrotnie straci szansę na walkę o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.  

Link do materiału wideo – https://we.tl/t-9EN8SnOHK8

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *