„The Voice of Poland” mężczyzna z widowni nową gwiazdą sieci? Jego występ obejrzały setki tysięcy widzów! (Wideo)

Podziel się:

fot.TVP

Występ niepozornego pana Andrzeja w sobotnim odcinku „The Voice of Poland”, podbija serca internautów! W niespełna dobę filmik z panem Andrzejem wyświetlono ponad 160 tysięcy razy! 

O tym, że gwiazdą sieci można stać się przez przypadek, przekonał się na własnej skórze pan Andrzej, który podczas nagrań muzycznego show TVP2, zasiadał na publiczności w studiu. Kiedy padło pytanie, kto chciałby zaśpiewać na scenie „The Voice of Poland”, pan Andrzej zgłosił się bez wahania.

W świetle reflektorów i przy akompaniamencie zespołu odważny ochotnik wykonał utwór „Nie płacz kiedy odjadę” z repertuaru włoskiego wokalisty Marino Marini, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Efekt? Zachwyt trenerów „The Voice of Poland”, zgromadzonej w studiu publiczności i uznanie setek tysięcy internautów. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku występ Pana Andrzeja wyświetlono już ponad 160 tysięcy razy a liczba ta wciąż rośnie. 

Głos jak wyjęty z przedwojennej Polski, dla mnie bomba 🙂“, „Cudowny głos WOW !“, “Jak Marino Marini w 1961 roku😍“, „jaka odwaga i luz, gratuluję podejścia!“, „Panie Andrzeju mam nadzieję że jeszcze usłyszę ten głos na dużej scenie👍” – zachwycali się internauci w komentarzach. 

Kim jest Pan Andrzej, którego występ poruszył wszystkich?

Wiadomo jedynie, że mieszka w Warszawie i zasiadał na publiczności w kilkunastu programach telewizyjnych. Na profilu pana Andrzeja na Facebooku można znaleźć jego zdjęcia z wieloma polskimi gwiazdami, m.in.: z Dorotą Chotecką i Radosławem Pazurą (jurorzy programu „Czar Par”), Pawłem Stasiakiem, Sławomirem Uniatowskim, Agatą Kuleszą, Kingą Preis oraz Piotrem Rubikiem. 

Według wielu opinii Pan Andrzej powinien wystąpić w zbliżającej się wielkimi krokami pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, która startuje już 7 grudnia w TVP2. Czy tak się stanie? Czas pokaże. Na razie pozostaje nam śledzić pierwsze muzyczne Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”, które zobaczymy już w nadchodzący weekend. Którzy uczestnicy z drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona z Afromental będą musieli pożegnać się z programem? Kto dostanie szansę zaśpiewać w odcinkach na żywo? Przekonamy się w sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.   

Link do występu na Facebooku – https://www.facebook.com/voiceofpoland/videos/562762614509403/

Link do wideo – https://we.tl/t-RbOd1rIVcl

(org.)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *