„The Voice of Poland”już dzisiaj poznamy finalistów !

Podziel się:

fot. Waldemar Kompała / TVP 

W dzisiejszym odcinku muzycznego show TVP2 trenerzy programu wybiorą finałowe czwórki w swoich drużynach. Kto przejdzie dalej?

Przed nami ósmy tydzień muzycznych zmagań dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. W dzisiejszym Nokaucie, na scenie, zaprezentuje się 28 uczestników walczących o przyjście do kolejnego etapu. 

fot.Waldemar Kompala/TVP

Z drużyny Michała Szpaka na scenie wystąpią: Filip Czyżykowski, Magdalena Ollar, Marzena Ryt, Violet Oliferuk, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i Jakub Dąbrowski.

O miejsce w odcinkach na żywo z drużyny Kamila Bednarka walczyć będą: Julia Olędzka, Damian Kulej, Martyna Kowalik, Ada Nasiadka, Paulina i Bartek Gruszeccy, Kalina De Roover oraz Kasjan Cieśla.

Z drużyny Margaret wokalne umiejętności zaprezentują: Zofia Marcinkowska, Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Karolina Wójtowicz, Iwona Kmiecik, Sonia Hornatkiewicz i Tadeusz Seibert.

Z drużyny Tomsona i Barona w Nokaucie zaśpiewają: Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Mikołaj Macioszczyk, Bartosz Deryło, Alicja Szemplińska, Klaudia Kowalik oraz Agnieszka Smoleń.

Ale tylko 16 z nich, będzie miało szansę przejść do kolejnego etapu. Trenerzy nie ukrywają, że mieli ogromny dylemat podejmując decyzję o wyborze uczestników, którzy wystąpią w odcinkach na żywo. Patrzysz im prosto w oczy i człowiek pęka w środku… – wyznał Kamil Bednarek.To są ciężkie wybory – powiedziała Margaret. 

Których uczestników zobaczymy już za tydzień w pierwszych muzycznych starciach na żywo? Odpowiedź już dziś o godzinie 20:05 w TVP2.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *