Top Model: Uczestnicy na planie teledysku, pokaz kolekcji #zerowaste i wyjątkowi goście na sesji zdjęciowej.

Podziel się:

fot.: TVN/ Tomasz Urbanek

Uczestnicy programu mają już za sobą zagraniczny wyjazd, nagą sesję i zdjęcia na ściance wspinaczkowej. Przed jakimi zadaniami postawi ich tym razem jury? Jedno jest pewne – będzie to niezwykle wzruszający odcinek, w którym kandydaci na top model dadzą się poznać od zupełnie innej strony.

Chodzili już po ruchomym wybiegu, pozowali do zdjęć skacząc na trampolinie i przygotowywali kampanię społeczną. Czy jakiekolwiek z zadań będzie jeszcze w stanie ich zaskoczyć? Okaże się już w kolejnym odcinku “Top Model”. Na początku ekipa przeniesie się na plan teledysku Darii Zawiałow. Czy uczestnicy odnajdą się w aktorskich rolach powierzonych im przez jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek? 

fot.: TVN/ Tomasz Urbanek

fot.: TVN/ Tomasz Urbanek

W kolejnym zadaniu uczestnicy wybiorą się do największej sortowni ubrań w Polsce. Tam, podzielenie na trzy grupy, przy pomocy zgromadzonej przez siebie odzieży i przyborów do szycia, staną przed zadaniem stworzenia nowych stylizacji, które później zaprezentują na wybiegu. Gośćmi specjalnymi będą Areta Szpura –  felietonistka magazynu Glamour, Ismena Dąbrowska – redaktor prowadząca Glamour.pl oraz projektant Mariusz Przybylski.

fot.: TVN/ Tomasz Urbanek

fot.: TVN/ Tomasz Urbanek

Na zakończenie sesja zdjęciowa poza miastem. Pod okiem Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko uczestnicy będą musieli zapozować do zdjęć, które jury oceni na panelu. Tym razem jednak czekać ich będzie niespodzianka. Kim okażą się wyjątkowi goście zaproszeni na plan?  Odpowiedź w najbliższym odcinku “Top Model”.

Emisja już 28.10 o 21:30 na antenie TVN.   

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *