Top Model:Goscie specjalni Roksana Węgiel,Cleo,Natasza Urbańska,Jerzy Owsiak(ZDJĘCIA) !

Podziel się:

fot. TVN/ Bartosz Krupa

Szósty odcinek “Top Model” dostarczył wielu emocji. Z programem pożegnały się Magda oraz Nikola. Zanim pozostali uczestnicy przystąpią do realizacji kolejnych zadań przywitają nowego domownika.

Na ostatnim panelu jurorzy zdecydowali, że program opuści Magda Karwacka. Ogromnym zaskoczeniem była decyzja Nikoli Furman, która samodzielnie postanowiła zrezygnować z dalszej rywalizacji.

A jakie zadania przygotowali w tym odcinku jurorzy? Na początek niezwykli goście: Jerzy Owsiak oraz Cleo Ćwiek pomogą uczestnikom w przygotowaniu kampanii społecznej.

Fot.: TVN/ Bartosz Krupa
Fot.: TVN/ Bartosz Krupa

Nie zabraknie również sesji zdjęciowej. Ta będzie jednak wyjątkowa. Na planie czekać będzie Michał Koterski, który pomoże uczestnikom wcielić się w czarne charaktery z filmów animowanych wytwórni Disney.  Zwycięzca otrzyma zaproszenie na premierę filmu “Czarownica 2” z Angeliną Joli w roli głównej.  

Fot.: TVN/ Bartosz Krupa
Fot.: TVN/ Bartosz Krupa

Na koniec jazda na wrotkach i sesja w stylu disco! Której parze uda się przygotować najlepszy fashion film w stylu lat dziewięćdziesiątych? Uczestnikom pomagać będą Natasza Urbańska i Roksana Węgiel

Fot.: TVN/ Bartosz Krupa
TVN/ Bartosz Krupa
Fot.: TVN/ Bartosz Krupa
fot.: TVN/ Bartosz Krupa

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *