„Szkoła”, „19+” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia” z premierowymi odcinkami już wiosną na antenie Siódemki!

Podziel się:

fot.TVN

W lutym widzowie Siódemki będą mogli zobaczyć najnowsze odcinki seriali „Szkoła” i „19+” oraz programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Programy będą dostępna w nowych pasmach i wyłącznie w Siódemce. Zmiana programowa związana jest z konsekwentną strategią wzmacniania Siódemki pod kątem młodszej widowni oraz budowania zróżnicowanej oferty kanałów w portfolio TVN Discovery.

Po sukcesach programowych poprzednich sezonów, stacja wzmacnia ramówkę i kontynuuje inwestycje w Siódemkę. Od 13 stycznia na antenę powrócił 3 sezon uwielbianego przez widzów, opartego na autorskim pomyśle stacji, serialu „Zakochani po uszy”. W 2019 roku produkcja w okresie premier podniosła oglądalność pasma o 40%!
A już 24 lutego na antenie Siódemki wystartuje wiosenna ramówka z nowymi produkcjami oraz premierowymi odcinkami formatów znanych z anteny TVN. O 18:00 w paśmie serialowym, widzowie będą mogli zobaczyć nowe, nieemitowane dotąd odcinki kolejnego sezonu serialu „Szkoła”. Godzinę później, o 19:00 stacja pokaże „19+”.
W codziennym paśmie o 20:00 zadebiutuje pierwszy sezon kultowego na całym świecie „Hotelu Paradise”. Format powstał w 2003 roku i był pierwowzorem dla innych produkcji tego gatunku. Polską edycję poprowadzi influencerka i uczestniczka „Top Model” – Klaudia El Dursi.  Od piątku, 28 lutego, na antenie pojawi się również „Ślub od pierwszego wejrzenia” z najnowszym, czwartym sezonem wyprodukowanym z myślą o Siódemce.

Siódemka w 2020 roku będzie jeszcze bardziej wyrazista i pełna emocji. Cały czas na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego widza – dlatego na wiosnę przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ramówkę. W ofercie programowej znajdą się zarówno własne produkcje rozrywkowe, jak i świetny kontent filmowy oraz serialowy.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *