„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” znamy nowego jurora

Podziel się:

fot.M. Zawada

Już od marca na antenie Polsatu 13. edycja najpopularniejszego muzycznego show, w którym gwiazdy przeobrażają się w ikony polskiej i światowej muzyki, czyli „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

. Nie zobaczymy w nim niestety Pawła Królikowskiego, który przebywa w szpitalu. – Paweł jest jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy – mówi Dyrektor Programowa stacji Nina Terentiew.

W nadchodzącej serii Pawła Królikowskiego zastąpi zwycięzca 12. edycji show – youtuber, twórca kanału „Na Pełnej”, parodysta i wokalista Adam Strycharczuk. Adam stał się jednym z największych odkryć w historii programu. Z odcinka na odcinek coraz mocniej ujawniał swój talent, by w finale wcieleniem w Violettę Villas i wykonaniem „Listu do matki” wzruszyć jurorów do łez. Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał  Lenie Szczepańskiej podopiecznej Fundacji Zdążyć z Pomocą, która cierpi na chorobę kociego krzyku.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od marca w Polsacie!

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *