Vital Heynen przedstawił skład Polaków na XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.
fot.PZPS
Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn wskazał skład kadry narodowej XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Do Krakowa przyjedzie czternastu graczy, najprawdopodobniej to właśnie ta grupa powalczy w przyszłym tygodniu o przepustki do Tokio.
Reprezentacja Polski mężczyzn na XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie:
Rozgrywający:
Fabian Drzyzga – Lokomotiw Nowosybirsk (Rosja)
Grzegorz Łomacz – PGE Skra Bełchatów
Przyjmujący:
Michał Kubiak – Panasonic Panthers Hirakata (Japonia)
Bartosz Kwolek – ONICO Warszawa
Wilfredo Leon – Sir Safety Perugia (Włochy)
Artur Szalpuk – PGE Skra Bełchatów
Aleksander Śliwka – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Środkowi:
Mateusz Bieniek – Cucine Lube Civitanova (Włochy)
Karol Kłos – PGE Skra Bełchatów
Piotr Nowakowski – ONICO Warszawa
Atakujący:
Maciej Muzaj – Gazprom Jurga Surgut (Rosja)
Dawid Konarski – Jastrzębski Węgiel
Libero:
Damian Wojtaszek – ONICO Warszawa
Paweł Zatorski – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Sztab trenerski i medyczny:
Vital Heynen – trener
Michał Mieszko Gogol – asystent trenera
Sebastian Pawlik – asystent trenera
Paweł Woicki – asystent trenera
Jakub Gniado – trener przygotowania fizycznego
Fons Vranken – trener przygotowania fizycznego
Robert Kaźmierczak – statystyk
Wiesław Maroń – lekarz
Tomasz Pieczko – fizjoterapeuta
Paweł Brandt – fizjoterapeuta
Elżbieta Poznar – kierownik drużyny
Hubert Tomaszewski – menadżer kadry narodowej
Terminarz spotkań XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie – TAURON Arena
Czwartek, 1 sierpnia
17.00 Polska – Serbia
20.30 Brazylia – Finlandia
Piątek, 2 sierpnia
17.30 Polska – Brazylia
20.30 Serbia – Finlandia
Sobota, 3 sierpnia
12.00 Serbia – Brazylia
15.00 Polska – Finlandia
Terminarz spotkań Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Gdańsku:
Piątek, 9 sierpnia
17.00 Polska – Tunezja
20.30 Francja – Słowenia
Sobota, 10 sierpnia
15.00 Polska – Francja
18.30 Słowenia – Tunezja
Niedziela, 11 sierpnia
12.00 Francja – Tunezja
15.00 Polska – Słowenia
(org.)