„W lesie dziś nie zaśnie nikt” – zobacz zwiastun pierwszego polskiego slashera

Podziel się:

fot. Michał Chojnacki, Akson Studio

Wiecie, ile osób znika rocznie w polskich lasach? Tej wiosny poznacie krwawe oblicze statystyk… Akson Studio, Plan Zet i NEXT FILM przedstawiają coś dla  prawdziwych miłośników gatunku – „W lesie dziś nie zaśnie nikt” w kinach od piątku, 13 marca. Zwiastun już w sieci.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” zobacz zwiastun !

Zwiastun filmu

Domek w środku lasu, monstrum, polujące na grupę odciętych od świata nastolatków – „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, nowy film twórców kontrowersyjnego „Placu zabaw” i szalonego „Ataku paniki”, to slasher zanurzony w estetyce amerykańskiego horroru lat 80.

Makabra, groteska, seks, a w tle społeczny komentarz. Takiej zabawy gatunkiem w Polsce jeszcze nie było.Dwaj bracia natrafiają w lesie na tajemnicze znalezisko, które okaże się makabryczne w skutkach… Lata później, krwawe konsekwencje odkrycia poniesie grupa bogu ducha winnej młodzieży, która spędza wakacje w leśnej głuszy. Film już niebawem trafi do polskich kin.

W rolach młodzieży walczącej o życie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa. W pozostałych rolach Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

 

Pierwszy teaser filmu

Drugi teaser filmu

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *