Warszawa.Demolował samochody, twierdził że natchnął go Allah

Podziel się:

fot.Straż Miejska

Warszawscy strażnicy miejscy zatrzymali po pościgu wandala ,który niszczył napotkane samochody. Ujęty sprawca twierdził że że natchnął go Allah.

Niszczył jak leci. Twierdził, że natchnął go Allah. W rzeczywistości spożył koktajl środków psychoaktywnych i ruszył w miasto.

Strażnicy patrolujący jedną z warszawskich dzielnic dostrzegli demolującego samochód mężczyznę. Na widok zbliżających się funkcjonariuszy, dewastator rzucił się do ucieczki.

Demolował bo natknął go Allah

Interweniujący byli szybsi. Mężczyzna został ujęty. Jak się okazało zdążył zdemolować co najmniej 5 samochodów – rysując karoserię, wgniatając blachę, uszkadzając lusterka i wyrywając wycieraczki. Jak twierdził „natchnął go Allah, nakazując by niszczył mienie zgniłego kapitalizmu.” Rzeczywistość była dużo bardziej prozaiczna.

Wezwani na miejsce policjanci stwierdzili, że sprawca zniszczeń jest nietrzeźwy. Wówczas przyznał, że to nie tylko alkohol, ale też marihuana i „psychotropy”. Dewastator został odwieziony do ośrodka dla osób nietrzeźwych. Gdy „natchnienie” minie, zajmie się nim policja.

(smw)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *