Wielka niespodzianka dla Magdy Gessler w 4. odcinku „MasterChefa”!

Podziel się:

Lara Gessler, Magda Gessler i Tadeusz Müller (fot. TVN/Newspix Michał Stawowiak)

Czy Magdę Gessler można jeszcze zaskoczyć? Na co dzień to właśnie ona wraz z Anią i Michelem szykują atrakcje dla zawodników. Tym razem będzie inaczej! Po raz pierwszy kuchnię MasterChefa odwiedzą jej dzieci – Lara Gessler i Tadeusz Müller. Jak na nowych członków jury zareagują uczestnicy?

Czwarty odcinek „MasterChefa” to potrójna dawka kulinarnych wrażeń z rodziną Gesslerów! W studio programu pojawią się Lara Gessler (prowadząca cykl kulinarny dla „Dzień Dobry TVN”) i Tadeusz Müller (prowadzący „Z gruntu zdrowo” Food Network), którzy szykują dla Magdy Gessler prawdziwą niespodziankę. Zwykły dzień przerodzi się w świętowanie Dnia Matki. Przygotowane przez uczestników dania będą musiały składać się z ulubionych składników królowej polskiej gastronomii.
W drugiej części odcinka na stanowiskach do gotowania zagoszczą dary słodkich wód – żaby, ślimaki i raki. Michel Moran zademonstruje, co można z nich wyczarować. Kandydaci na MasterChefa przedstawią jurorom swoje pomysły na potrawy z tymi niecodziennymi składnikami. Osoba, której danie zostanie ocenione najsłabiej, opuści program.
(org)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *